Daria Michalska

Daria Michalska

168
Założycielka i właścicielka niepublicznych placówek edukacyjno- wychowawczych na wszystkich etapach kształcenia, od żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej, szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego po studia podyplomowe. Każda z nich działa przy wsparciu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej „Mentor”.
 
We wszystkich placówkach jest dyrektorem i menedżerem. Jej sukces zawodowy tkwi w obecnej kondycji świetnie przygotowanych miejsc edukacyjnych oraz doborowej kadrze pedagogicznej. Wierzy, że sukces nie jest cudem objawionym, ale rezultatem wysiłku, jej i zespołu ludzi, z którymi pracuje. Dzięki współpracy z Instytutem Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie przyczynia się do podnoszenia kwalifikacji nauczycieli na lokalnym rynku. Potrafi planować,  osiąga założone cele długoterminowe, nie zniechęca się, nie poddaje przeciwnościom losu.
 
Jednocześnie prowadzi działalność charytatywną wspierającą dzieci i młodzież, potrzebują wsparcia psychologicznego i materialnego. Jest prezeską Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom ANANAS, działa również w wolontariacie WOŚP. Promuje wysokie noty edukacyjne i sportowe uczniów fundując im stypendia naukowe.
 
 Każdą złą sytuację traktuje jak lekcję. Szuka mimo wszystko pozytywów a porażki stara się przekuwać w sukces. Nie rozpamiętuje, ale zostawia za sobą, wspina się dalej po schodach, bo jak twierdzi do sukcesu nie ma windy. W ludziach ceni  lojalność, pracowitość, empatię, a nade wszystko przyzwoitość.
 
Prywatnie mama  dwójki dorosłych dzieci  i partnerka wspaniałego mężczyzny.
Lubi jak jest intensywnie. Ładuje akumulatory zwiedzając świat, smakuje życie w innych perspektywach. Uważa, że czasem to spełnienie jest na wyciągnięcie ręki w miłej relacji z bliskim sercu mężczyzną, we wspólnym patrzeniu w jedna stronę, wzajemnym wsparciu i zachwycie sobą. Hobbystycznie lubi, modę, sztukę i swoją pracę.