Dominika Kostro

Dominika Kostro

307

Założycielka Akademii Sukcesu i wizażystka gwiazd. Jej misją jest pokazywanie piękna każdej kobiety bez względu na wiek. Świadomość własnej wartości i postawy życiowej sprawia, że chce być inspiracją dla innych, pragnie dzielić się swoją historią sukcesu i ambitnymi planami na przyszłość z innym kobietami. Organizacja, którą tworzy, ma na celu pokazanie wielkiej mocy, jaką mają kobiety w świecie biznesu, jak ważne jest by walczyły o siebie bez względu na to, w jakim miejscu się znajdują, by nie bały się walczyć o swoje wartości i marzenia.  By były samowystarczalne, ambitne i doceniane za wiedzę i umiejętności. Ważne jest by miały świadomość, że nie są same w tym wszystkim, że są ludzie, którzy w nie wierzą.

W życiu kieruje się lojalnością, szczerością i spójnością ze swoimi wartościami. To cechy, które prowadzą ją przez życie i biznes. Jest silnym liderem ze sporym bagażem doświadczeń i wartości, co sprawia, że ludzie za nią podążają. Ceni szczerość i to, że ktoś potrafi przyznać się do winy. Lubi ludzi, którzy potrafią się zaangażować w to, co robią, sumiennie i rzetelnie wykonujących powierzone im zadanie. Jest mentorem samej siebie i uważa, że najważniejszą rzeczą w samorozwoju jest pokochanie własnego JA, bo w końcu jest się odpowiedzialnym za własne szczęście, spełnienie i to jak przeżyjemy swoje życie.. Tylko kochający siebie i świadomy odpowiedzialności za swoje życie człowiek przyczynia się do powstania szczęśliwej społeczności ludzi.

 

Prywatnie mama 4 letnich bliźniaków. Chłopca i dziewczynki. Wolny czas poświęca na sport. Jest promotorką zdrowego stylu życia. Uwielbia też podróżować i robić swoim dzieciom zdjęcia na najpiękniejszych plażach świata.