Elena Volozneva

Elena Volozneva

120

Założycielka dwóch klinik medycyny estetycznej i kosmetologii pod nazwa @Eleon_Clinic.
9 lat temu przeprowadziła się z Białorusi i układa swoje życie w Polsce. 2 lata temu samodzielnie założyła biznes, który świetnie się rozwija i daje jej wiele zawodowej satysfakcji .

Lubi testować wszystkie nowości upiększające i odmładzające, bo jak twierdzi chce zapanować nad czasem i zachować na długie lata młody wygląd. Jej wielkim marzeniem jest mieć znaną sieć klinik kosmetologicznych w całej Polsce. Lubi ludzi i ma w sobie dużo empatii. Twierdzi, że warto być autentycznym w swojej pracy i, że nigdy nie poleciłaby Klientowi zabiegu, którego nie potrzebował. Zawsze stara się dla każdego klienta na 100% bez względy na to czy źle się czuję, czy jeste zmęczona. Zawsze pracuje tylko na oryginalnych preparatach i sprzętach. Jest osobą bardzo pracowitą i pełną determinacji w wyznaczonych sobie celach.
Od początku wojny na Ukrainie wspiera finansowo uchodźców, wojsko, ale też bezbronne zwierzęta. Pomaga również lekarzom i kosmetyczkom z Ukrainy udostępniając im bezpłatnie swoje gabinety.

W ludziach ceni najbardziej szczerość, która jest podstawą przyjaźni.
Lubi czytać książki o biznesie i psychologii, grać w siatkówkę, podróżować do ciepłych krajów. Uwielbia Hiszpanię. Chętnie też chodzi na wystawy sztuki współczesnej.

Bierze udział w konkursie „Mrs. Poland International", ponieważ.. Chce poczuć się jak księżniczka, w pięknym makijażu i szykownych kreacjach. Chce swoja osobą pokazać innym kobietom, że czasami warto się zatrzymać w tym szalonym świecie i znaleźć czas dla siebie. Zadbać o swój wygląd, dać się ponieść marzeniom i poczuć wyjątkowo.