Emilia Bologa

Emilia Bologa

370

Właścicielka firmy budowlanej oraz organizatorka eventów, festiwali, expo w Europie. Od niedawna również założycielka polskiego projektu w Belgi ,,Sami Swoi’’ oferującego tradycyjne smaki polskie, opisywany w belgijskich czasopismach. Kolejne punkty powstają już we Włoszech i Rumunii. Obecnie pracuje też nad otwarciem polskiej biblioteki – kafejki, która ma być zarówno miejscem edukacji oraz wsparcia kobiet po ciężkich, traumatycznych przeżyciach. Oprócz tego regularnie wspomaga dzieci w Ugandzie współpracując z licznymi fundacjami. Wspiera finansowo 123 dzieci i planuje założenie własnej fundacji wraz z budową szkoły dla tamtejszych sierot.  Dzięki znajomości 4- języków pomaga zatrudniać obcokrajowców do różnych firm. Uwielbia swoją pracę, ogromną przyjemność sprawia jej nadzorowanie wraz z mężem budowy nowych projektów, to jak ,,rosną wieżowce, domy, biura’’ . Od 6 lat w branży eventów zdobyła renomę a ogromnym sukcesem był jeden z największych festiwali Tommorouwland.  Na obecna chwilę organizuje expo i eventy w Holandii, Austrii, Francji, Szwajcarii, Niemczech. Podsumowując – kocha wszystko, co robi a prac sprawia jej ogromną satysfakcję

Każdy projekt prowadzi z sercem. Pomaga, wspiera, motywuje swoich pracowników i uważa za członków swojej rodziny. Jak Sama twierdzi swoje marzenia przekłada na papier, otacza cudownymi myślami, modlitwą i daje im życie. Nie boi się ryzyka. W kontaktach międzyludzkich patrzy na ludzi jakby była na ich miejscu, co może im pomóc, jakiego wsparcia oczekują. Słucha intuicji i podąża za głosem duszy. Empatia, bezinteresowna pomoc to coś, co ceni w ludziach najbardziej.

Czas wolny spędza z rodziną. Jest szczęśliwą mężatką i mamą 5 dzieci Agata, Julii, Emanuela, Matei, i najmłodszego Gabriela. Uwielbia czytać książki w zaciszu domowego ogniska, gotuje, podróżuje po świecie. Kocha naturę, chłonie jej piękno i podziwia w każdym aspekcie. Grecja, Rumunia, Egipt to miejsca, które dodają jej energii.