Grażyna Madejczyk

Grażyna Madejczyk

364

Koordynatorka luksusowych eventów. Od 12 lat współpracuję z firmą, zajmująca się organizacją projektów i spotkań w segmencie premium w czym pomaga jej ponad 20-sto letnie doświadczenie w prowadzeniu własnych firm, związanych z branżą beauty. Zarządzanie i organizacja to bardzo bliskie jej obszary działania dające spełnienie i satysfakcję zawodową. Empatia, upór, wiara w ludzi, optymizm i ciągłe dążenie do osiągania celów są cechami, które ją definiują.

W sytuacjach kryzysowych nie poddaje się trudnościom i szuka rozwiązania problemów, nie generując kolejnych. Uważa, że niezwykle cenną cechą u ludzi, jest uczciwość i lojalność i to ceni najwyższą miarą. Ważną osobą dla niej był dziadek, człowiek niezwykle prawy, żyjący według dogmatów taktu, kultury i nienagannych zasad. To on wpoił jej szacunek do ludzi, oraz wartości jakimi należy się kierować w życiu.

Prywatnie mama dwóch córek Agaty (32 l.) i Agnieszki (23 l.) Uwielbia podróże, małe i duże :). Kocha taniec i teatr. Interesuję się parapsychologią , tajemnicami wcieleń i dusz. Uwielbia robić makijaże i stylizacje.

Jak twierdzi w życiu nie ma przypadków. Propozycja wzięcia udziału przyszła bardzo spontanicznie. Ma obok siebie "Anioła", który jest wsparciem i dał jej tyle pozytywnej energii, że nie pozostało nic innego tylko iść z prądem życia i wziąć udział w konkursie.