Inna Yarova

Inna Yarova

353
Współwłaścicielka sieci kawiarni Dobro&Dobro Café, Sushi:Sushi Café oraz Prosecco Oyster Bar, które mieszczą się na terenie Polski oraz Czech. Razem z mężem 6 lat temu, zaczęli od najmniejszej kawiarni w Polsce Dobro&Dobro, która ma sześć metrów kwadratowych i została wpisana do księgi polskich rekordów. Początkiem gastronomicznej przygody była poprostu kawa i rozmowa z gośćmi. Teraz mają 17 kawiarni w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Kaliszu, Poznaniu, Gdańsku i w czeskiej Pradze. Sushi:Sushi Café to kolejne gastronomiczne przedsięwzięcie, które zaowocowało już 4 punktami a kolejne 3 w trakcie otwarcia. Najmłodszym projektem jest Prosecco Oyster Bar, który ma obecnie 4  lokalizacje. Nowe smakowe doświadczenie oraz zdobyta wiedza, przerodziły się na dzień dzisiejszy w dużą Gastro rodzinę. Inna nadal z pasją, poszukuje nowych konceptów gastronomicznych, żeby rozwijać je na terenie Polski oraz Europy
 
W życiu inspirują ją po prostu ludzie, którzy osiągnęli jakiś sukces, zwłaszcza kobiety, które tworzą rzeczy naprawdę znane na całym świecie, które zajmują się innowacjami wpływającymi na otaczając nas świat, zmieniają przyszłość, potrafią inspirować swoimi pomysłami. Osobiście stara się podążać wyznaczoną sobie drogą i robić dobre rzeczy.
 
Prywatnie mama - 2 dzieci, Daryna 1 rok 9 mies. i Marko 4 lata.  Od 16 lat szczęśliwa żona Olecha, który jest jej partnerem zarówno w życiu jak i biznesie. Uwielbia muzea sztuki nowoczesnej, performance, koncerty, festiwale oraz podróże, które ją inspirują i dają mnóstwo kolejnych pomysłów na biznes.  W czasie wolnym angażuję się w sprawy społeczne, gdzie prowadzi grupy coachingowe oraz spotkania dla przedsiębiorców. Za swoją misję uważa inspirowanie innych do zmian. ,,Kto się zmienia – ten zdobywa sukces"