Janina Tkalich

Janina Tkalich

136

Właścicielka -Digital marketing agency która realizuje projekty w Europie, UK, Emiratach Arabskich, oraz w Stanach Zjednoczonych 

Współzałożycielka wypożyczalni sukienek, oraz marki odzieżowej “Influence” Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów oraz kierowaniu zespołem, doskonale wie jak ważne jest dla przedsiębiorcy koordynowanie ludźmi, znajomość prawa oraz księgowości. Uważa, że marketing w większości firm, pozostaje na drugim miejscu. A to on jest podstawą każdego biznesu.

Praca to jej pasja, żyje tym 24 godziny na dobę! Daje jej dużą radość to, że może pomóc zwiększyć rozpoznawalność marek za pomocą Social Mediów. Jej agencja pozycjonuje się jako boutique agency czyli full service, aby klient mógł oddać się w całości i nie martwić  kwestiami, związanymi z marketingiem internetowym. 

Z przyjemnością przyjmuję do pracy młode, ambitne osoby nawet  z małym doświadczeniem oraz matki z dziećmi! Chce pomagać ludziom z niewielkim doświadczeniem i wierzy w to, że z takich osób naprawdę może powstać prawdziwa perełka.

Jej  mocne strony to empatia, dążenie do celu,  ambicja, wielozadaniowość oraz niezmierna pracowitość i upartość. Uważa, że jeśli pojawia się pomysł, trzeba go realizować tu i teraz, a nie czekać na odpowiedni moment, bo może ten moment już nigdy nie nastąpi!

W ludziach ceni szczerość, uczciwość i inteligencję.

Prywatnie mama 5 letniego synka