Julia Kovalchuk

Julia Kovalchuk

153

W ramach prowadzonej działalności świadczy usługi o charakterze doradczym, dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej na rzecz ukraińskich i białoruskich przedsiębiorców, relokujących swoją działalność do Polski. Współpracuje z 2 kancelariami adwokackimi, kancelarią notarialną oraz firmami działającymi w dziedzinie relokacji biznesu, w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia  przy „stawianiu pierwszych kroków biznesowych” w Polsce, na każdym etapie tego procesu – od doradztwa w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności oraz opodatkowania, przez załatwienie formalności związanych z założeniem spółki aż po zatrudnienie pracowników i bieżącą obsługę procesów biznesowych.

 

W ludziach ceni uczciwość, gdyż uważa, że dzięki niej można budować relacje oparte na zaufaniu. Ważne jest wiedzieć, że osoba stojąca przy Nas, którą kochamy lub szanujemy jako przyjaciela, współpracownika lub partnera biznesowego jest szczera i autentyczna przez cały czas.

 

Spełnienie w życiu dają: sport, książki historyczne oraz podróże.

 

Bodźcem przy podejmowaniu decyzji o wzięciu udziału w  konkursie Mrs. Poland International 2023 po pierwsze była myśl, że jest to wspaniała inicjatywa, promująca obraz kobiety inteligentnej, zaradnej, pracowitej – takie kobiety są dla finalistki ogromną inspiracją! Po drugie – możliwość wyjścia za strefy komfortu, bo właśnie tam zaczyna się rozwój. I po trzecie – uważa, że udział w konkursie stanie się niezapomnianym przeżyciem, które będzie wspominać z przyjemnością i uśmiechem na twarzy.