Katarzyna Chrobot

Katarzyna Chrobot

809

Właścicielka salonu beauty, oferującego profesjonalne usługi kosmetyki estetycznej twarzy i ciała, oraz usługi  wellness w postaci masaży i rytuałów dla duszy w formie terapii muzyką, wprowadzaniem umysłu w stan delikatnej hipnozy. Od zawsze wiedziała, że będę pracować z ludźmi, w jakimś stopniu cały czas czuła potrzebę, pomagania innym na poziomie ciała oraz duszy. Kocha to co robi i wciąż się w tym rozwija.  Drugoplanowo razem z mężem prowadzi  gospodarstwo rolne nastawione na produkcję mleka z którego produkowana jest żywność dla niemowląt, dzieci oraz osób wymagających specjalnego żywienia. Twierdzi, że do wielkich rzeczy potrzeba małych kroków, które zawsze doprowadzą tam gdzie się chcę. Dla każdego sukcesu w  inne miejsce życia. Osobiście jest w  tym momencie w którym, czuję się spełniona pod każdym względem. Droga do tego  wymagała od niej  wiele pokory, wyrzeczeń, siły oraz wsparcia rodziny. Sami możemy wiele, ale kiedy mamy kogoś kto nas wspiera, przychodzi to znacznie łatwiej. Z każdej sytuacji stara się wyciągnąć lekcję, porażki traktuję jako motor napędowy do kolejnych działań.

W ludziach najbardziej ceni dobroć, szczerość i naturalność. Nie oczekuję od każdego dobrych uczynków, czasami wystarczy uśmiech, drobny gest. Każdy człowiek jest inny, każdy pojmuje świat inaczej dlatego ceni w ludziach tolerancję. Szacunek to cecha które podziwia w drugim człowieku, ponieważ sama wie, że to bardzo trudne. Zawsze kieruję się zasadą aby traktować ludzi tak jakby sama chciała być traktowana. Ceni

Prywatnie szczęśliwa żona oraz mama trójki dzieci Kacpra(15lat), Jakuba (13lat) oraz Antoniny lat 4, która dołączyła do rodziny drogą adopcyjną.

Czas wolny spędza najczęściej z rodziną, która jest dla niej priorytetem. Wspólnie uwielbiają małe i duże podróże, niosące za sobą niezapomniane chwile, doznania kulinarne oraz mnóstwo uśmiechu i wspomnień . Kocha kwiaty ,zwierzęta i przyrodę. Przyjemność sprawia jej praca w ziemi, kiedy może się ubrudzić, a przy okazji wyciszyć i zrelaksować. Medycyna i tajniki ludzkiego ciała ogromnie ją fascynują dlatego też wiele czasu poświęca na literaturę  o tej tematyce.