Lera Ruma

Lera Ruma

116

Lera Ruma właścicielka 5 salonów fryzjersko – kosmetycznych Krasivo Projekt, których głównym hasłem / motem jest ,,miejsce bez stereotypów’’, ponad pokoleniowe, do którego może przyjść każdy, kto czuje potrzebę zmian. Obecnie salony zatrudniają technologów kolorystów różnych Brandów, ludzi z ponad 10-letnim doświadczeniem, stylistów, którzy pracowali przy światowych pokazach mody oraz mistrzów swojego fachu z różnych zakątków całego świata. Oprócz salonów prowadzi projekt edukacji online dla branży beauty, w ramach, którego przeszkoliła już ponad 2 tysiące przedsiębiorców na całym świecie. Promuje swoją franczyzę, oraz jest oficjalnym dystrybutorem globalnej marki - Hajda.

W związku z wojną w Ukrainie, razem z mężem była zmuszona porzucić swój dom, bliskich i biznes w Charkowie. W marcu razem przyjechali do Polski i w ciągu kilku miesięcy otworzyli na rynku polskim 5 salonów Krasivo.Project, w których pracują ludzie, z którymi przeżyła mnóstwo wspólnych chwil, ludzie, którzy zaufali i przyjechali razem z nimi z Charkowa i są wielką rodziną. Nie znając języka, ani zasad prawnych – panujących w Polsce, wykonali ogromną pracę, aby w ciągu miesiąca, legalnie otworzyć pierwszy salon w Warszawie.

Jest kobietą, która ciągle dąży do zdobywania nowej wiedzy, niczego się nie boi, uwielbia ryzyko i śmiało walczy o swoje marzenia. W tym wszystkim jest odpowiedzialna i pełna empatii. Jest kobietą mocy, która z ogromną energią tworzy swój biznes, spełnia się zawodowo i odnosi sukcesy na każdej płaszczyźnie, którą sobie wyznacza.

W ludziach ceni lojalność, szczerość i pełne poświęcenie w realizację wyznaczonych celów.

W czasie wolnym często gra w szachy. Uważa, że szachy to świetny sport, który rozwija logiczne myślenie i pomaga przedsiębiorcy przeanalizować wiele kroków do przodu. Co sobotę organizuje spotkania klubu książki - gdzie przegląda literaturę biznesową – jak twierdzi pomaga to jej w zadaniach związanych z zarządzaniem i jak najlepszym prowadzeniem biznesu.