Magdalena Gryc

Magdalena Gryc

249

Diagnosta laboratoryjny, specjalista w dziedzinie medycyny laboratoryjnej.  Obecnie z-ca Kierownika w Medycznym Laboratorium Diagnostycznym w Polsko-amerykańskich Klinikach Serca w Bielsku – Białej. Doświadczenie zdobyte w Kanadzie i Meksyku, pozwala jej być  liderką w służbie zdrowia i profesjonalnie zarządzać  personelem. Praca i kontakt z pacjentami daje jej ogrom satysfakcji. Jakiś czas temu odkryła swoją misję w służeniu ludziom, niesieniu im pomocy, wsparciu ciepłym słowem, dawaniu im uśmiechu. Niby tak prozaiczne gesty, słowa, wyciągnięta dłoń mają moc sprawcza w czynieniu rzeczy wielkich w codziennym życiu. Wszystko to czerpie z naturalnej siły, dzięki której czuje moc i magię. Uważa, że gdy już odkryje się swoją ścieżkę i misję to tworzą się cuda w codzienności a to uzdrawia duszę i ciało. Jej wzorcem do naśladowania jest kobieta mocy, kobieta świadoma, która wie jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą, kompletną, żyjącą w szczęściu i harmonii, działającą z poziomu serca i miłości kiedy się porusza  towarzyszą jej rzędy aniołów.

Mając solidny bagaż doświadczeń życiowych kroczy ścieżką własnych marzeń, bezkompromisowo, bo to czyni ją wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju. Dyscyplina, szacunek do samej siebie to cechy, które pozwalają jej osiągać sukcesy. Wyznacza sobie cele realizuje z pełnym zaangażowaniem i pasją. Jest kobietą spełnioną i szczęśliwą i jak sama podkreśla – to jest jej sukcesem, a sukces ma twarz mamy.

W ludziach ceni najbardziej autentyczność, szczerość, prawdomówność i prawość.  Widzi w nich tylko pozytywne cechy, pomaga je dostrzec, bo wierzy, że w każdym z nich mieszka Bóg. Siłę daje jej wiara, bo jak twierdzi ona jest kluczem do wszystkiego.

Prywatnie jest bajecznie zakochaną mamą 3-ech cudownych chłopców Oskara(8lat), Oliwiera (7lat) i Kuby (5lat), których wychowuje samodzielnie  ,,drugo – etatowo’’ Wolny czas spędza z dziećmi na podróżach, na uprawianiu sportów, odkrywaniu świata. Jej pasją jest zdobywanie szczytów górskich, bieganie po górach, taniec i jazda konna. W utrzymaniu formy pomaga jej joga, sauna i morsowanie. Wzbogaca swojego ducha medytacją, literaturą o tematyce rozwoju osobistego, a wszystko to by uzyskać harmonię i być świadomą swojej mocy, Kobietą Sukcesu.