Martyna Guba

Martyna Guba

98
Ekspert i Trener ds. komunikacji w biznesie, w relacjach i w partnerstwie. Ekspert, Praktyk, Wizjoner w dziedzinie Brandingu, Konsultant ds. kształtowania tożsamości, wizerunku i budowania Marki Osobistej. Pomysłodawczyni projektu www.bankpomyslow.com
 
Doradza firmom i organizacjom jak budować i rozwijać efektywne zespoły a kobietom i mężczyznom jak skutecznie się komunikować. Jej pasją jest organizowanie w ramach autorskiego projektu ODCIENIE KOBIECOŚCI wydarzeń dla kobiet (wyjazdy, warsztaty, festiwale) opartych na emocjach, z efektem WOW. Stworzyła i zarządza firmą ForChange, która jest świadectwem jej kreatywności, przedsiębiorczości, wielkiej odwagi i pasji do tworzenia. Utytułowany Trener Biznesu i rozwoju osobistego, ekspertka ds. rozwijania przedsiębiorczości w Polsce, wyróżniona tytułem Laureata Polskiej Nagrody Jakości 2022. Laureatka Plebiscytu Polska Times - Osobowość Roku 2019 w kat. Biznes. Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Łomianek wdraża autorski, społeczny program aktywizacji i rozwoju lokalnych Przedsiębiorców „DAJ SIĘ POZNAĆ. Występuje jako ekspertka w prasie, w radiu, na licznych Kongresach Gospodarczych. Expert światowej metody POINTS OF YOU®, RMP® Master, Trener i Partner FRIS®, Członek PIFS. CEO STREFAPRACY.ORG- firmy szkoleniowo- konsultingowej. Twórczyni wielu Ogólnopolskich projektów rozwojowych min. Planeta dla Singli ®, Fabryka Warsztatów ®, Męska Ruletka, Festiwal Kobiecości, Festiwal Pomysłów.
 
Czuje w sobie MISJĘ rozwijania w ludziach ODWAGI. Energia, z której słynie, ale też jej zaangażowanie, ambicja, wiara we własne możliwości i w potencjał sprawiają, że każde  marzenie zamienia w CEL, będąc dla innych źródłem inspiracji, motywacji i ogromnej SIŁY.
W ludziach ceni PRAWDĘ, szczerość, otwartość i autentyczność – bo, jak twierdzi one budują poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, prawdziwą bliskość z drugim człowiekiem. Od kilku lat eksploruje temat EGO i CIENIA – słynie z autorskiego warsztatu FACE2FACE- pomagając innym pokonać lęk, stanąć w swojej prawdzie.
Prywatnie Mama 14 letniego Alexa. Miłośniczka tańca.