Marzena Kulesza

Marzena Kulesza

262

Właścicielka kliniki stomatologicznej „ QUL-DENT” oraz licznych nieruchomości w Polsce i  za granicą pod wynajem. Równolegle zajmuje się również projektowaniem i szyciem indywidualnej odzieży dla kobiet. Kocha to co robi i daje jej to ogrom satysfakcji. Pasje zawodowe realizuje równolegle. Nie zaniedbuje ich, ale zgodnie z własną filozofią zawodową i życiową, pozwala im wzrastać na solidnych fundamentach. W życiu i pracy stara się być konsekwentną i solidną.  Jej sukces ma bardzo prostą receptę - niezależnie od wszystkiego zawsze dba o ludzi, którzy ją otaczają. Dba o pracowników, współpracowników i pacjentów. Czuje też, jak Oni dbają o nią i to daje jej siłę i chęć, aby dalej się rozwijać.

Jej mentorami są rodzice. Od zawsze i na zawsze. Jak zaznacza ma to szczęście, że otacza ją silna rodzina, która jest dla niej najważniejsza w życiu.  Tata jest dla niej  największym autorytetem i przyjacielem zarazem.. 

W ludziach najbardziej ceni życzliwość i uśmiech. Jej zdaniem, te dwie cechy sprawiają, że żyje się lepiej. To prosty a zarazem skuteczny sposób na życie.

Prywatnie singielka i mama 29 letniego syna, który po ukończeniu studiów medycznych dołączył do rodzinnego teamu Bardzo lubi podróżować. Poznawanie innych ludzi i kultur utwierdza ją w przekonaniu, że warto się uśmiechać, a uśmiech to przepustka do szczęścia i serc.  W każdej podróży towarzyszy jej książka.  Jej wielką pasją jest też taniec.

Jest szczęśliwa, że przyszedł czas, aby pokazać innym jej pomysł i podejście do życia. Uczestniczy w konkursie bo chce pokazać kobietom, że wszystko w życiu jest możliwe. Pochodzi z bardzo małej miejscowości. Mimo to osiągnęła cel, który sobie wymarzyła i zbudowała firmę, która osiągnęła sukces. W tym wszystkim najprzyjemniejsze jak twierdzi jest to, że nadal nie ma ochoty się zatrzymać.