Olga Mikhayevich

Olga Mikhayevich

112

Współwłaścicielka pierwszego i jedynego zakładu, MONO produkcji francuskich makaroników w Polsce. Produkuje zdrowe ciasteczka, klasy Premium z dziesiątkami odmian smakowych. Swoją ofertę, kieruje do branży HoReCa, a dzięki wyjątkowej opcji personalizacji makaroników, współpracuje z agencjami eventowymi I oferują prezenty dla Firm.
Pośród Klientów firmy są hotele znane na całym świecie, salony luksusowych samochodów, duże korporacje, ale również rodzinne cukiernie, lodziarnie, kawiarnie. Obecnie makaroniki MiOlli cieszą smakoszy nie tylko w Polsce, ale
i za granicą.

Jej mocne strony to kreatywność w sytuacjach kryzysowych, skupianie się na celu, oraz Umiejętność tworzenia odpowiedniego klimatu w zespole.
W ludziach ceni uczciwość, skromność, życzliwość i umiejętność przyznanie się do błędów

Prywatnie żona, oraz mama piątki wspaniałych dzieci. Dwóch chłopców
i trzech dziewczynek w wieku 15,11,7,6 lat i najmłodszej trzy miesięcznej córeczki.

Jej rodzice pochodzą Ukrainy, ona zaś urodziła się w Rosji, a całe życie mieszkała na Białorusi. 5 lat temu z całą swoją rodziną przeprowadziła się do Polski i tu rozwinęła biznes, poznała wielu wspaniałych ludzi i czuje, że tu jest jej dom. Obecna sytuacja polityczna w świecie oraz wojna na Ukrainie spowodowały mnóstwo agresji i negatywu do obywateli Rosji i Białorusi mieszkających w Polsce.

Biorąc udział w konkursie chciałaby zwrócić uwagę Polaków jak i osób innych narodowości mieszkających na terenie Polski na to, że wszyscy mieszkamy w jednym Domu - w Polsce. Dla tego musimy szanować siebie nawzajem, pomagać potrzebującym, a nie patrzyć przez pryzmat obywatelstwa. Dzisiaj, swoim przykładem chcę pokazać też młodym kobietom, że rodzina i dzieci nie są żadnym ograniczeniem ani w życiu prywatnym, ani w biznesie. Wręcz przeciwnie - to rodzina motywuje do stawiania sobie najbardziej ambitnych celów i to ona wspiera w ich osiąganiu. A sukcesami - przyjemniej cieszyć się w gronie tych kogo kochasz i kto kocha Ciebie.