Tetiana Paruzel

Tetiana Paruzel

113
Właścicielka marki obuwniczej La Paire, jedynej w swoim rodzaju, oferującej specjalistyczne obuwie dla kobiet w okresie ciąży, oraz połogu. Wykonuje też obuwie we własnej pracowni na miarę dla klienta indywidualnego. 
Czynnie udziela się w Polskim Instytucie Przemysłu Skórzanego jako specjalista do spraw badawczych powiązanych z obuwiem.
Od 2 lat współtworzy kameralną galerię sztuki Subteria w Krakowie, która wspiera młodych artystów z zakresu malarstwa, filmu i fotografii. Organizuje  również konferencje prasowe ,spotkania biznesowe czy warsztaty malarskie dla firm. 
 
Dodatkowo  pracuje  też na zasadach freelancu jako doradca kreatywny dla firm lub doradca marketingowy. 
 
W ludziach ceni - lojalność, odpowiedzialność i uczciwość. W życiu ma kredo, że nie ma nic niemożliwego, warto tylko się zastanowić jak można to osiągnąć i szukać drogi dotarcia..   Jej mocne strony to komunikatywność, lojalność, samodzielność, pracowitość, uczciwość i samoorganizacja. 
 
Prywatnie jest mężatką od 9 lat  i wychowuje 4 dzieci.  W czasie wolnym uwielbia uprawiać sport. W weekendy odwiedza wystawy czy ciekawe wydarzenia kulturowe w gronie całej rodziny.  Uwielbia czytać, zwłaszcza książki o ludzkiej świadomości oraz biznesowe. Uwielbia podróżować i poznawać inne kultury.