Urszula Narkiewicz

Urszula Narkiewicz

358

Dietetyk Kliniczny, Naturopata. Prowadzi Gabinet Profilaktyki Zdrowia, gdzie każdego dnia przełamuje stereotyp myślenia większości społeczeństwa, że bycie Naturopatą i praca w z zakresie medycyny naturalnej, to nie szarlataństwo a nauka. Przez wiele lat zdobywała wiedzę od najlepszych specjalistów w kraju i za granicą. Dzisiaj wspiera innych w powrocie do zdrowia, co daje jej niesamowitą satysfakcję i sens życia. Swoją pracę traktuje jak misję. Osobiste doświadczenia zdrowotne min. 2 nowotwory, astma, AZS, Hashimoto sprawiły, że spędziła wiele czasu na diagnozowaniu, przechodziła wszystkie możliwe badania. Wielokrotne wizyty w szpitalach sprawiały ogromną frustrację i bezradność. Postanowiła, więc wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęła poszerzać wiedzę w zakresie medycyny naturalnej.  Dzięki spotkaniu na swojej drodze wielu wspaniałych osób, udało się jej uporać ze wszystkimi problemami. Teraz z perspektywy lat z pełną świadomością twierdzi, że było to jej zbawieniem. Dzięki temu jest w tym miejscu, a jej praca jest jej ogromną pasją i sensem życia. Kiedyś potrzebowała wsparcia w powrocie do zdrowia, dzisiaj sama wspiera innych.

Ceni ludzi świadomych, uczciwych, szczerych.

Jej mocne strony to empatia, otwartość, przedsiębiorczość, odwaga, wiara we własne możliwości. Zawsze ufa swojej intuicji i wierzy, że każda decyzja, którą podejmuję jest właściwa.

Prywatnie od 18 lat szczęśliwa mężatka i mama dwóch córek Julii 17 lat, Michaliny 14

Czas wolny spędza z rodziną, która jest jej spełnieniem tuż zaraz po pracy, która jest jej pasją. Kocha podróżować, w najbliższym czasie planuje podroż do Indii. Razem z mężem i dziećmi wspiera domy dziecka, uczestniczy w licznych aukcjach charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych. Kocha czytać książki, które rozwijają jej ducha.