Agnieszka Sobańska

Agnieszka Sobańska

291

Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży, oraz kompleksowym zarządzaniu Hotelem. Szukając swojego celu w życia, sposobu do spełnienia zawodowego, odnalazła nową drogę w branży nieruchomości. Od kilku lat, jest to jej wielka pasja. Jak sama twierdz, nieruchomości nie ograniczają człowieka, dają wiele możliwości i rozwiązań, ciągłego rozwoju, oraz poznania ciekawych ludzi. Obecnie właścicielka Agencji Nieruchomości Prestige w Raszynie, Współwłaściciel Hostelu Konstancin w Konstancinie Jeziorna, oraz inwestor nieruchomości. Flipuje,  remontuje, koordynuje budowy i wykończenia wnętrz. Posiada również, bogate doświadczenie w sprzedaży usług B2B.

Z chęci wspomagania innych, oraz dzielenia się swoją wiedzą i kompetencjami, wspomaga od strony organizacyjnej, konferencje fundacji ,, Ale Klasa'' – wspierającą edukację i rozwój dzieci w spektrum autyzmu.

Determinacja, kreatywność, szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji, to jej mocne strony. Do pieniędzy podchodzi jak do energii, bogactwo to stan umysłu, a poprzez codzienne działanie osiąga rzeczy wielkie. Z systematyczności czerpie siłę w odnoszeniu sukcesu w tym, w czym chce. W ludziach ceni lojalność, pokorę, kreatywność. Uwielbia czynnie spędzać czas, biega, zwiedza świat, czyta książki psychologiczne, medytuje. Rodzina, ciepło domowe, jest dla niej bardzo ważne, daje spełnienie. Prywatnie mama 16-letniej córki i 11-letniego syna, a już w krótce bo w przyszłym roku wyjdzie za mąż.