Michalina Telus

Michalina Telus

544
Założycielkę centrum medycznego  MaVie,  zajmującego się  opieką nad seniorami oraz opieką długoterminową w domach pacjentów. Jednocześnie pracuje min. w klinice anestezjologii i OIOM oraz Klinice Hematologii i Onkologii dziecięcej. Ukończyłam MBA w Ochronie zdrowia, kilka kierunków medycznych oraz liczne kursy i szkolenia aby wiedzą i umiejętnościami służyć innym. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich. Jej marzeniem jest stworzenie kilku prężnie prosperujących firm medycznych.
 
Opiekuje się chorą mamą która jest dla niej siłaczką obecnych czasów. Uważa, że w życiu jak i w każdej jego dziedzinie najważniejsze są uczucia i trzeba żyć marzeniami. Często inni mówią o niej, że ma tyle życia w sobie ale to dzięki temu, że czuje się potrzebna i żyje dla innych. W ludziach najbardziej ceni samodzielność, pracowitość, dojście uczciwą pracą do celu a co najważniejsze wielkie serce.
Jej mocne strony to spokój i empatia. Stanowczość w podejmowaniu decyzji, oraz konsekwencja. Komunikatywność, która powoduje, że podopieczni otwierają się na rozmowę i mówią o swoich potrzebach jak i przeszłości, czują się rozumiani. 
 
Wolny czas spędza na czytaniu książek szczególnie biograficznych to dzięki nim tylko utwierdza się w przekonaniu, że wszystko w życiu jest możliwe i wszystko może się zdarzyć. Uwielbia spacery po górach w których odnajduje sile  i  spokój oraz jazdę autem.
Bierze udział w konkursie, ponieważ czuje, że to coś dla niej, mocno wierzy, że spotka ludzi podobnych do niej i wydarzy się wiele dobrego w jej życiu. Uważa, że marzenia są po to by je spełniać.