Mrs. Poland International

Konkurs Mrs. International jest prestiżowym, międzynarodowym konkursem skierowanym do kobiet sukcesu. Jego finał co roku odbywa się w USA i gromadzi na jednej scenie czarujące przedstawicielki z dziesiątek krajów z całego świata. Wśród nich wkrótce pojawią się także Polki.

Już wiosna 2023r spośród mieszkanek naszego kraju, pięknych, aktywnych społecznie, wykształconych kobiet, profesjonalistek w swoich dziedzinach, które osiągają sukcesy nie tylko w biznesie, rozwijając karierę ale również prywatnie są spełnionymi żonami, matkami czy pełnymi empatii przyjaciółkami - zostanie wybrana ta jedyna i niepowtarzalna Królowa.

Polki to wspaniałe kobiety które na równi z samorealizacją aktywnie udzielają się w projektach społecznych oraz działaniach na cele charytatywne. Pewne siebie, kreatywne, rozwinięte duchowo mają mnóstwo zalet, o których warto mówić nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

WIOSNĄ 2023r., KIEDY NAJPIĘKNIEJSZE I DELIKATNE KWIATY, BUDZĄ SIĘ DO ŻYCIA ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZA EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MRS. POLAND INTERNATIONAL, W KTÓRYM WEZMĄ UDZIAŁ NAJWSPANIALSZE KOBIETY Z NASZEGO KRAJU

Zgłoszenie Mrs. Poland InternationalMrs. Poland International